KONST / Litografier / Färglitografi 12555405
nr 1255 5405
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 172/250. Motivet: 47x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:33:07
100 kr
150 kr
300 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd